Didįjį plokštė dirbtinis linksmam rudos kvarcinis akmuo

Didįjį plokštė dirbtinis linksmam rudos kvarcinis akmuo
Pokalbis dabar
Informacija apie

Lianyuxing akmuo yra vienas iš geriausias Kinijos didįjį plokštė dirbtinis linksmam rudos spalvos kvarco akmens gamintojai ir tiekėjai, Sveiki atvykę į patikrinti kaina urmu didįjį plokštė dirbtinis linksmam rudos kvarcinis akmuo su mumis ir gauti nemokamą mėginys iš mūsų, ar didmeninės geriausią kainą ir aukštos kokybės populiarus mados ir karštą pardavimui ir didįjį plokštė dirbtinis linksmam rudos spalvos kvarco akmens gamintojas iš mūsų.

Kvarco kieto paviršiaus sudaro maždaug 93 % natūralių kvarco paviršiaus, pigmentai, poliesterio dervos ir kitomis klijai. Šios medžiagos yra taikoma aukštųjų technologijų sistema vibro sutankinimo vakuume. Šis išskirtinis procesas sukelia neakytojo aglomeruotų akmuo, kuris išvaizdą ir gamtinių akmenų pvz., kalkakmenio, granito ir marmuro.

Didįjį plokštė dirbtinis linksmam rudos kvarcinis akmuo

Prekės info:

1) medžiaga: 93 % natūralaus akmens, 7 % dervos ir įklijuoti

2) dydis: 2440 * 760 * 15 mm,

3) spalvos: apie 60 spalvų ir jūsų pasirinkite

4) naudojimas: būti plačiai naudojama countertops, virtuvės stalviršiai, Stalviršių, stalviršiai, sala viršūnes, vonios šurmulio viršūnių, stalviršiais, baras viršūnių, backsplashes, dušas prekystaliai, vonia apvadai, sienų plytelės, grindų plytelės; ir yra taip pat naudojami oro uostą, metro, prekybos centras, viešbutis ir t.t.

5) produkto simbolių:

1) didelis kietumas gali pasiekti 7 pagal Moso skalė.

2) Resistant subraižyti, dėvėti, šokas.

3) puikus šilumos atsparumo, atsparumas korozijai.

4) patvarūs ir nereikalauja priežiūros.

5) aplinkai draugiškas statybinių medžiagų.

Kvarco akmens privalumai

Kvarco paviršius yra ne poringa medžiaga, todėl jis bus ne dėmė kaip marmuro ar granito ir ji bus ne deformuoti arba įrašyti kaip kitų kieto plastiko paviršių. Skirtingai marmuro, kvarco paviršius yra beveik neįmanoma nulio ir yra sunku, kaip Granitas. Nepaisant jo sunku ir neakytojo paviršiaus, kvarco paviršiaus sugeba išlaikyti tam tikras matas flexure, todėl kvarco paviršiaus bus ne lustas arba nutraukti.


Tyrimo