Namuose > apie mus

LYX akmens pastatytas 2005 m., Xiamen, Kinija. Esame profesionalių gamintojas kvarcas countertops plokštės ir plytelės gyvenamųjų ir komercinių projektų. Mūsų gamyklos apima daugiau nei 21,520 M2 ploto ir valdo visiškai automatinės gamybos linijos, metinis našumas kvarco plokštės pasiekti iki 100, 000M 2.

LYX kvarco linijos laikytis labai griežtos kokybės reikalauja sistemos gaminti aukštos kokybės stalviršiai, plokštės ir plytelės, kurios atitinka visoms techninėms specifikacijoms. Dėka mūsų patirties ir labai motyvuoti komanda dirba, mes teikiame plataus masto madingų spalvų ir skirtingo storio nuo 12 iki 30 mm kliento.

Per pastaruosius metus, mūsų kvarcas produktai buvo daugiausia eksporto į JAV, Kanada, Australija ir Europos, mes ne tik tiekiame savo kvarco, bet taip pat gamina pritaikytą spalvų klientų prašymus. Klientams visame pasaulyje yra nuoširdžiai pasveikino su mumis, mes bus ne tik pateikti jums teisę medžiagas geros kokybės su konkurencinga kaina, bet taip pat suteikti jums malonų aptarnavimą per Greita reakcija su konstruktyvius sprendimus.

Galime bendradarbiauti sukurti puiki ateitis.